9 przepisów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i towarzyszki satysfakcja ze stosunku była znacznie większa.

Przedstawiam kilka prostych rad, żeby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania dowiodły, iż dotyk aktywizuje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Rezultat jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może powiększyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiego wniosku doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo promienie słońca obniżają ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność oraz apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz czuły. Zauważyli oni, iż filmy romantyczne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 %. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, kiedy zajdzie tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się odprężony, a do twojego członka przypływa więcej krwi.

5. Pij sok z granatu
Na co dzień spożywaj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, tania levitra
iż owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego sprawia, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otaczaj się zapachem waniliowym

Woń wanilii skutecznie powiększa napływ krwi do penisa – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa emitowanie fal alfa w mózgu, które relaksują i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej krępujące niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli facet konsumuje za mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Wskutek tego należałoby włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w ciele i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć tytoń

Nikotyna znajdująca się w papierosach może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do członka. Pewne doświadczenie dowiodło, iż już 2 papierosy mogą sprawić, iż erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych ujemnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio