Wszystko o problemach z potencją

przez | 13 marca 2015

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który w większości przypadków sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy cierpisz na 1 z 5 chorób. Poznaj demony, które mogą przemienić twoją przyjemność w koszmar.

Tych pięć przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, viagra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmakologicznie, najczęściej lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są też domowe metody leczenia niektórych z nich.

Podobno wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, ale tych parę dolegliwości może spowodować, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach leczenia ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez zarazki, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część infekcji dróg moczowych zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz tadalis z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują zakażenia, zwykle gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeśli spożywasz zbyt mało płynów, albo jeśli cierpisz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe także powiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.