Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Znanych jest kilka łatwych metod, pozwalających osiągnąć mocniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie silna albo jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz kilka rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka łatwych metod, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe wskazówki z pewnością ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego cialis w zelu uszczuplenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, iż spada transport krwi do członka w trakcie stosunku. Jeżeli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tłuszczu w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną zdolność wzwodu. Jeżeli jesteś grubasem to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do schorzeń układu krwionośnego. Ten stan może również oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – odchudzaj się.