Xtrasize – tabletki na zwiększanie męskości

Xtrasize to tabletki, które zajmują zrobić, iż penis weźmie na długości oraz grubości. Reagują na podstawie poprawy przepływu krwi i powiększenie chłonności ciała jamistego, z którego wykonany jest męski penis. Dzięki temu długość i grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze efekty są pojawić się po paru dniach też powinna więc być doskonalsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 skłonnych do przyjęcia kapsułek i wystarcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można dostać tylko przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na części znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w prawdziwszej cenie.

Xtrasize – jakie rezultaty można zdobyć po kuracji

Tabletki na powiększanie penisa Xtrasize powinny w wczesnym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o prawie 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez kolejne 2mc ma spowodować, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Że znaleźć na części producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „stanowi przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które przyjmowane są z lat”.

Bardzo na podstronach znajdujemy informację, iż w sklep tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest bezpieczny?

Preparat ten został zbadany i zbliżony do ruchu na obszarze Unii Europejskiej. Posiada jakieś dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co dobrze – przeszukując internet w badaniu decyzji o tych tabletkach nie natknęliśmy się na reklamy traktujące o pojawieniu się jakichś większych zysków ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki liczą w prywatnym składzie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się efektów ubocznych stanowi szczególnie szybko ograniczona.

Xtrasize tanio

zytax promocja

Vigrax promocja