Untoxin – Czujesz się ciągle zmęczony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w struktury kapsułek. Skutek ten dedykowany jest do podawania w stopniach prania oraz detoksykacji organizmu ze szkodliwych substancji, których nagromadzenie pewno stanowić efektem stosowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przenosi się to na ekologiczne przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji prostej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na obniżenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co przesuwa się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy dawać w trakcie czy po posiłku, popijając ogromną częścią wody. 

Pierwsze wyniki używania preparatu Untoxin można określić już po siedmiu dniach od zaczęcia jego brania. 

Należy myśleć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest alergia na wszystek jego składnik.

Suplementy diety powinny stanowić gromadzone w temperaturze pokojowej w system naturalny dla przeciętnych dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem oraz działaniem wilgoci. Produkt poświęcony jest dla pań dorosłych. Suplement diety nie że istnieć łączony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin promocja

tani Derminax

tani Follixin