African Mango 900 – Jeśli chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów sprawdź skuteczny specyfik African Mango 900!

African MANGO to zwykły suplement diety dostępny w budowie kapsułek. Skutek ten chwalony jest dla osób dorosłych, które zmagają się z nadwagą i wymagają zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do korzystania tabletek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Podstawowym składnikiem artykułu jest wywar z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Składnik ten zyskał pozycję w Okresach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, narzekających na celu udokumentowanie jego efektywności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest ciepłym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą funkcję w procesie odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Zawarty w formulacji artykułu African MANGO sok z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i kontrolę wagi. Element ten i oddziałuje dobrze na obniżenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we natury.

Skład:

W porządku suplementu diety African MANGO kryją się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając dużą liczbą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do przyjęcia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najdoskonalszego rezultatu należy przyjmować kapsułki w trakcie lub wręcz po posiłku.

Zawartość momentów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (posiada to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie wchodzić potrzebnej do pobrania dziennej porcji preparatu.

AfricanMango 900

biovelis tabs

Breast Fast