Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja kobieta nie była w sum zaspokojona? Kobiety wymagają więcej czasu, by poczuć całkowitą satysfakcję z seksu i zostać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, że aktualne nie kłopot, co jedyny wiesz, iż nie udało Ciż się jej w sum zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się toż częściej, ona widać w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks robi się być środkiem do dobrego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje sposób, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze twoją partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą poznać do sprawy.

Formuła Climax Control może doprowadzić, iż będziesz w mieszkanie dłużej uprawiać sex niż przed podjęciem kuracji. Ten możliwy czas jest sposobność zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uznawał zdolność kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Już nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

Climax Control

derminax

Femmaks