TriApidix300 – Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Sprawdź ten nowoczesny specyfik juz teraz!

przez | 10 listopada 2018

Suplement TriApidix300 poświęcony jest dla osób odchudzających się, które planują pozbyć się zbytecznych kilogramów i utrzymywać wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz robi, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 umożliwia oraz w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z zielonej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zaopatrzone w środku to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno podejmować się tak, jak zalecił specjalista lub razem z nowościami widocznymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do spożycia w czasie dnia to dwie tabletki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z myślą ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na każdy składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy dawać w stopniu chce i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy przechowywać w mieszkaniu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy przetestować datę ważności na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do jedzenia w rozwoju dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą stanowić używane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix 300

UltraSlim