African Mango – Niezwykle efektywny oraz dokładnie opracowany specyfik na odchudzanie!

African mango to właściwa opcja dla wszystkich owych, którzy potrzebują w naturalny sposób pomóc naszemu organizmowi pozbyć się nadwagi jak także dla pań, które tworzą właśnie za sobą sprawdzenia w użytkowaniu nieskutecznych syntetycznych suplementów lub co gorsza leków odchudzających. African MANGO to kompletny oraz doskonale naturalny suplement bez syntetycznych substancji, znacznie dobrze wchodzący na kontrolę przemiany sprawy i zdrową utratę wagi.

Pamiętaj, iż pamiętając o zdrowie naszego ciała zyskujesz również lepsze samopoczucie. Warto przypomnieć wyzwanie diet odchudzającej, powiększyć aktywność fizyczną, zmienić dietę i stosować odpowiednią suplementację. Ponadto będąc zdrowo wyeliminujesz ze twojego istnienia ryzyko dolegiwości wynikających z nadwagi.”

african MANGO – skład

Dzienna porcja zawiera:

>1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, co jest odpowiednikiem 12000 mg zwykłego ekstraktu, jedna kapsułka zawiera 400 mg. produkt ten powoduje najwyższą dopuszczalną porcję ekstraktu z pestek mango

Wskazania do użytkowania

Wyróżnia się stosowanie 3 kapsułek african MANGO dziennie. Dla uzyskania najodpowiedniejszego rezultatu należy stosować pigułki w trakcie bądź wręcz po posiłku, popijając wodą. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Przeciwwskazania

Nie traktować u osób w ciąży, matek karmiących, kobiet ze stwierdzonymi chorobami układu krążenia, nieżytu żołądka a dzieci poniżej 18 roku życia.

African-Mango

Untoksin

Acai BerryExtreme