Untoxin – Oczyść własny orgranizm oraz poczuj się znacznie lepiej! Dzisiaj jest to niesamowicie proste z Untoxin!

przez | 11 listopada 2018

Untoxin to suplement diety w kwestii tabletek. Materiał ten określony jest do użytkowania w stanach prania i detoksykacji organizmu ze niepożądanych substancji, których nagromadzenie zapewne stanowić efektem przyjmowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Miesza się obecne na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie tabletek może służyć redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji spokojnej i olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natury, co przekłada się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie pigułki. Tabletki należy używać w trakcie lub po posiłku, popijając dużą częścią wody. 

Doskonałe wyniki zażywania preparatu Untoxin można dostrzec tylko po siedmiu dniach z zaczęcia jego odczuwania. 

Należy mieć o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergię na pewien jego składnik.

Suplementy diety winnym być składowane w temperaturze pokojowej w tryb niedostępny dla małych dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem i wykonywaniem wilgoci. Produkt poświęcony stanowi dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie potrafi istnieć łączony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Acai-Berry Extreme

AfricanMango