Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który zlikwiduje ten kłopot i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością prawdopodobnie istnieć niewłaściwa dieta i złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który pomaga ich obraz i budowę. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie dodają się również dla pań, jak także dla ludzi, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na nowy element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Działają w niniejszym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To racja owe elementy przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu sposobu i mają niezwykłe miejsce w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, i co wewnątrz tym chodzi, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso