Wspaniałe efekty przy niewielkim nakładzie wysiłku!

przez | 9 października 2019

EXTREME POWERPACK TO:
spory rezultat treningów
najwyższa klasa środków
przypływ działalności i wartości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w obszaru ręki! Somatodrol zwiększy Twoją odporność oraz wielkość mięśniową. Toż niezwykle sprawny i zaawansowany produkt dostępny dla każdego, kto pragnie stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najlepsze skutki treningów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie siedział na ochron Twojego testosteronu. Nazywa to jedne korzyści. Zauważ jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i chęci jeszcze nie nie było rzeczywiście jasne i mocne. Będziesz znał gwarancję, że testosteron nie zamieni się już przenigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa razem z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrealizowania Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty wysiłków i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość oraz wprowadź na następny poziom ćwiczeń. Kimera toż mocniejsza twardość i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, przygotowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i kup to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na produkty treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej rywalizacji zaś bądź zdolny do kolejnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale wiesz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najdrobniejszym szczególe. Niestety będziesz uznawał żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać również jak uczyć, aby polepszyć metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Wyniki będą oczywiste już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )